Dijital Pazarlama Danışmanlığı

Dijital pazarlama danışmanlığı, işletmelerin, mevcut müşterilerini ve potansiyel müşterilerini daha iyi hedeflemeleri için farklı çevrimiçi kanallardan yararlanmalarını sağlar.

En yeni pazarlama araçlarını, teknolojiyi ve trendleri bir araya getirir ve bunları tüm şekil ve büyüklükteki işletmelerin mevcut müşterilerine ve potansiyel müşterilere etkili bir şekilde ulaşmalarına yardımcı olmak için kullanırız.

Dijital dünyada varlığınızı başarılı şekilde sürdürebilmeniz ve yükselebilmeniz için sizlere en iyi hizmeti verebilmek ve erişilebilirliğinizi yükseltebilmek için çeşitli stratejiler geliştiriyoruz.

Geleceğe yönelik detaylı analizlerin ve stratejilerin sizleri en iyi yere getireceğinin bilincinde olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz;

Dijital Pazarlama Danışmanlığı Hizmetlerimiz

Dijital pazarlama hizmetlerimiz aşağıdaki konuları kapsar;

Dijital Pazarlama Stratejisi

Markanızı koruyacak veya sizi marka haline getirecek sizi dijital dünya da itibar sahibi yapacak dijital stratejiniz her şeyden önemli olup dijital stratejiniz çerçevesinde tüm tanıtım ve içerikler videolar görseller yönetilmelidir.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

İşletmenizi ve sunduğunuz ürünü veya hizmetinizi arayan müşteriler çoğunlukla Google arama motorunu kullanır ve arama motorunda da ilk sayfada 15 işletme gösterilir.

İşte arama motoru optimizasyonu ile web sitenizi ilk 15 firma sıralaması arasına girmenizi sağlayacak çalışmalar yapılır. Bu çalışmaları şirketimiz ciroloji şirketimizden bu hizmeti alabilirsiniz.

Benim buradaki katkım yaptığınız işin potansiyel müşteriler çoğunlukla aramalardan geliyorsa geliştireceğimiz stratejide arama motoruna reklam verme ve veya seo çalışması tavsiye etmek şeklinde olacaktır.

SEM (Arama Motoru Pazarlaması / Reklamları)

Arama motorlarında sizleri üst sıralara taşıyarak hedef kitlenize yönelik ürün ve hizmetlerinizi sunabilmeniz için reklam giderlerinizi minimum seviyede tutuyoruz.

Reklam için ayırmış olduğunuz bütçenizi alt seviyelerde tutarak en üst düzey verimliliği sağlıyoruz. Bu süreç içerisinde rakiplerinizin de detaylı analizlerini çıkartıyoruz.

Sosyal Medya Pazarlaması (SMM)

Sosyal medya pazarlaması hakkında geniş bilgi için Sosyal Medya Pazarlama Danışmanlığı sayfamızıziyaret etmenizi öneririm.

Dijital Reklam Pazarlaması

Dijital reklamlar sadece sosyal medya platformlarına reklam vermek değil bunun yanında arama motorlarına, görüntülü reklam ağlarına, youtube’a, bloglara vb. yerlere de reklam verilebilir. Sınırlı bütçe ile hangi mecraya reklam verileceği ve nasıl dönüşüm alınacağı uzmanlık konusudur.

E-Posta Pazarlama

Çoğu insan mesajlaşma ve diğer anında mesajlaşma servisleri aracılığıyla iletişim kursa bile, e-posta pazarlaması hala yaygın olarak kullanılmaktadır.

Sahip olduğumuz ve segmentlere ayrılmış datalar sayesinde kolaylıkla e-posta pazarlaması yaparak dönüşüm oranlarınızı yükseltiriz.

İçerik Pazarlama

Reklam metinlerinin hazırlanması, web sitesi içerikleri, blog içerikleri vs. içerik kraldır.ve belirlenen strateji çerçevesinde şekillendirilmesi gerekir.

Kaliteli içerik anahtardır ve potansiyel müşterilerin dikkatini çekmeye yardımcı olur, işletmenizin benzersiz hikâyesini anlatır ve web sitenizi kişisel bir şekilde hayata geçirir.

İlginç içerik, sizi sitenizin ziyaretçilerine bağlar ve ne kadar aktif ve ilgili olduğunuzu gösterir. Yayınladığınız her blog gönderisi, daha güçlü çevrimiçi ilişkiler kurmanıza ve ayrıca maruz kalma ve web sitenizin trafiğini artırmanıza yardımcı olur.

Web Sitesi Tasarımı

Web sitesi kurulumu ve optimizasyonu hizmetiniz ciroloji firmamız vermektedir. Kendim de 10 larca web sitesi kurdum ve işlettim benim burada yaptığım şey web sitenizi işlevsel bir funnel a dönüştürmek. Yani legal para basma makinesi haline getirmek.

Bunun için yapılması gerekenleri ortaya çıkarıyoruz ve istediğimiz funnel ı bize ciroloji ekibi kuruyor. Ben de uygulama takip dönüşüm raporlama konularında stratejiye uygunluğunu denetliyor ve yönetiyorum.

Ve tüm reklamlarda web sitesine düşürme olduğu için landing page (Açılış Sayfası) dediğimiz düşürme sayfaları oldukça önemli hal alıyor.

Mobil Pazarlama (App store Optimizasyonu)

Çoğu insan, yerel işletmeler hakkında bilgi bulmak için akıllı telefonlarını ve diğer mobil cihazlarını kullanır. Mobil cihazlar şu anda tüm e-ticaret trafiğinin % 50’sinden fazlasını oluşturuyor.

Çekici bir masaüstü web sitesine ek olarak, daha küçük ekranlarda gezinmek, okumak ve kullanmak için kolay olması için mobil cihazlar için videoların görsellerin ve içeriklerin optimize edilmesi gerekiyor.Lütfen Paylaşın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir